Budapest Bank

Internetbank / (befektetés)

Állásajánlatok

Lakossági termékmenedzsment gyakornok

Pozíció azonosító:
P0003110
Karrierszint: Gyakornok
Munkavégzés helye: Budapest
Terület: Termékfejlesztés / Product management
Munkaidő: Részmunkaidő

Amit a Budapest Bank kínál:

BUDAPEST BANK - #legjobb_gyakornoki_munkahely_2017

#szakmai_fejlődés #önálló_feladatok #biztos_fizetés
#kötetlen_munkaidő #gyakornoki_tréningek
#szakmai_gyakorlat #szakdolgozat

Fizetés bruttó 1038 Ft/óra
Munkavégzés hétfőtől-péntekig kötetlen munkaidőben a Budapesti Központban (XIII. kerület, Váci út 193.)

A pozíció célja:

12 hónapos gyakornoki munkavégzés, amelynek során a jelölt megismerkedhet a lakossági banki hitelezés egész folyamatával, hátterével, működésével.

Feladatok / Felelősségek:

A pozícióban a következő feladataid lesznek
- Részvétel a lakossági hiteltermékekkel kapcsolatos napi munkában és projektekben egyaránt: új termékek piacra való bevezetése, árazás, a háttérfolyamatok kidolgozása, meglévő termékek/portfolió folyamatos fejlesztése, versenytárs elemézés ,
- Marketing kommunikációs feladatok elvégzése(tájékoztató anyagok készítése, prezentációk tartása, stb.),
- Partnerekkel és társosztályokkal való szoros együttműködés (jog, compliance, árazás, pénzügy, CRM, marketing kommunikáció és PR, operáció, kockázat-kezelés),
- Ügyfelekkel való kapcsolattartás.

Követelmények:

Téged keresünk, ha

- gazdasági tanulmányokat folytatsz,
- pénzügyi és marketing ismeretekkel rendelkezel
- minimum heti 30 órát tudsz vállalni, legalább 6 hónapon keresztül
- nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel,
- felhasználói szintű MS Office ismerettel rendelkezel és jól kezeled az Excel-t,
- társalgási szinten beszélsz angolul.

Egyéb elvárások:

Nálunk jól fogod magad érezni, ha
- jó a szervező és problémamegoldó képességed,
- precízen, pontosan dolgozol, akár párhuzamosan futó projektek esetén is,
- ügyfél-központúan gondolkozol,
- meggyőző a kommunikációs készséged,
- rendkívül jók a priorizálási és időmenedzsment képességeid,
- kiválóan dolgozol önállóan és csapatban egyaránt,
- alkalmazkodni tudsz a Budapest Bank kultúrájához.

Ismerd meg jobban a leendő munkahelyed!