Budapest Bank

Internetbank / (befektetés)

Állásajánlatok

Pénzügyi és számviteli gyakornok - lakosság (Dél-Buda)

Pozíció azonosító:
P0003113
Karrierszint: Gyakornok
Munkavégzés helye: Budapest
Terület: Lakosság / Consumer
Munkaidő: Részmunkaidő

Amit a Budapest Bank kínál:

BUDAPEST BANK - #legjobb_gyakornoki_munkahely_2016

#szakmai_fejlődés #önálló_feladatok #biztos_fizetés
#kötetlen_munkaidő #gyakornoki_tréningek
#szakmai_gyakorlat #szakdolgozat

Fizetés bruttó 1038Ft/óra
Munkavégzés hétfőtől-péntekig kötetlen munkaidőben a Dél-Budai fiókban (XI. kerület, Etele út 57.)

A pozíció célja:

Gyakornokot keresünk lakossági és kisvállalkozói ügyfélkörnek történő termék- és szolgáltatásértékesítés támogatására. A szakmai fejlődést átfogó és jól bevált betanulási programmal támogatjuk, ami segít a kitűzött értékesítési célok elérésében.

Feladatok / Felelősségek:

A pozícióban a következő feladataid lesznek
- meglévő ügyfélkör magas színvonalú kiszolgálása,
- proaktív termék- és szolgáltatásértékesítéssel, az ügyfélkör bővítése,
- az értékesítéshez kapcsolódó adminisztráció ellátása.

Követelmények:

Téged keresünk, ha
- legalább fél éves gyakorlatot keresel,
- minimum heti 20-25 órában tudsz nálunk dolgozni,
- nappali hallgatói jogviszonnyal rendelkezel,
- gazdasági területen tanulsz,
- a kötelező gyakorlat leigazolása mellett valódi szakmai tapasztalatot szeretnél szerezni.

Értékesítésben szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Egyéb elvárások:

Nálunk jól fogod magad érezni, ha
- ügyfél-központúan gondolkozol,
- meggyőző a kommunikációs készséged,
- kiválóan dolgozol önállóan és csapatban egyaránt,
- rendkívül jók a priorizálási és időmenedzsment képességeid,
- tudsz alkalmazkodni a Bank kultúrájához.

Ismerd meg jobban a leendő munkahelyed!